проект gazzzeta.com продается. Зарегестрированна ТМ.

Издательства

ПрАТ "Українська прес-група"
Телефон: 303-96-70
Адрес: Украина, Киевская обл., г. Киев, Просп.Перемоги 121-Д
Сайт: http://www.day.kiev.ua/
Е-Mail: email адрес

Об издании:

День Рубрики: Суспільно-політичні Формат видання: В-3 Сайт: http://www.day.kiev.ua , http://incognita.day.kiev.ua

Опис: Суспільно-політична та ділова газета. Виходить щодня. Публікується з 1996 року. Головний редактор Івшина Лариса Олексіївна Видання, спеціалізується на серйозній аналітичній інформації в галузі історії, політики, економіки, культури, бізнесу та міжнародних відносин, стимулюючи кожного читача до глибоких роздумів і активного суспільного діалогу.

 

         Позиціонування. Щоденна всеукраїнська газета  з глибокою аналітичною й об'єктивною інформацією про політичне та економічне життя України і світу. Газета “День” розумна газета для розумних читачів, вільна від впливу держави, бізнес-груп та партій.

         Охоплення. Уся територія України.

         Читачі. Люди, які реально впливають на політику і бізнес в нашій країні, а також представники вітчизняної інтелігенції.

         Мова /формат. Газета виходить українською та російською мовами п’ять разів на тиждень. Три рази – форматом В3 на 12 шпальтах. Та по п'ятницях-суботах – форматом В3 на двадцяти чотирьох шпальтах. Англомовний тижневик The Day виходить двічі на тиждень (вівторок та четвер) форматом В3.

 

З весни 1999 року наша газета, перша в Україні, стала членом газетної асоціації «Синдикат». Це міжнародна газетна асоціація, яка з 1994 року об’єднує рівноправних партнерів, серед яких  «Le Figaro» і «Le Monde», «Der Standard», «Die Welt» і «Handelsblatt», «Guardian», «Corriere della Sera» та інші.

Членство у «Синдикаті» — своєрідний «знак якості», свідоцтво відповідності рівня газети світовим тенденціям у подачі інформації, її причетності до глобального політико-аналітичного дискурсу.

The Day

         Створений для англомовних читачів, які мешкають в Україні. А також для осіб, що вивчають англійську. На його шпальтах подаються найбільш цікаві матеріали, які були надруковані у газеті “День”, в англійському перекладі.

         Розповсюджується по передплаті, а також є у вільному продажу на всій території України. Присутній на бортах всіх провідних авіакомпаній України.

 

Издания

Day