проект gazzzeta.com продается. Зарегестрированна ТМ.

Издательства

Міністерство оборони України, газета
Телефон: 067-587-02-96, 0432-59-62-26, факс: 0432-59-60-48
Адрес: Украина, Винницкая обл., г. Винница, 21007, вул. Червоноармійська, 105
Сайт: http://www.krula.com.ua
Е-Mail: email адрес

Об издании:

Історія та реалії

У 1999 році вийшов у світ перший номер газети «Крила України». Протягом перших років існування газета пройшла своє становлення, здобула визнання у військах та серед ветеранів військової авіації.

Готуючи матеріали не лише про військову авіацію, журналісти тижневика знайшли цікаві теми, а відтак - і популярність серед цивільних читачів.

Коли "Крила України" стали газетою Міністерства оборони України, це видання вже давно було знайомим і звичним у кабінетах Міноборони та Генштабу, військових аташатах при іноземних дипломатичних місіях.

"Крила" читали навіть за кордоном! Йдеться не лише про місії ООН, куди газету привозили для українських миротворців, а й про цивільні рейсові літаки, де видання пропонувалося до уваги пасажирів, а також про деяких представників діаспори, які стали передплатниками "Крил України".

Коли у вітчизняному війську було створено новий вид Збройних Сил - Повітряні Сили, у яких ВПС було об'єднано з Військами ППО, газетярі в синіх авіаційних одностроях розпочали їздити у відрядження до раніше не знайомих їм гарнізонів - розширювати тематичне розмаїття газети та власний світогляд, діапазон медійного покриття видання.

Продовжуючи роботу, розпочату ще під егідою військового відомства, коли було надруковано книги "Вони були першими" й "У горах Сванетії", а також засновано журнал "Маркер", творчий колектив редакції випустив у рік 30-ої річниці введення радянських військ до Афганістану та 20-ої річниці їх виведення з Афганістану книгу "Нас винты поднимут над землёй афганской", видав ряд тематичних журналів для миротворців, авіаремонтників та учасників параду військ з нагоди Дня Незалежності України. Творчих планів багато, і кількість проектів редакції щороку збільшується.

За весь час колектив видання успішно формував та підтримував позитивну громадську думку щодо діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України, заслуги колективу редакції відзначено численними нагородами, зокрема почесною грамотою Української спілки ветеранів Афганістану, дипломом II ступеня загальнонаціонального конкурсу „Українська мова - мова єднання", дипломом першого ступеня в конкурсі «Комрад. Аміго. Шураві», дипломом за перше місце у другому всеукраїнському фестивалі журналістики «Людина і зброя». Для покращення військово-патріотичного виховання започатковано та проводиться вже 5 рік поспіль змагання з міні-футболу на кубок газети „Крила України". Творчий колектив та постійні пошуки нових форматів дали можливість на практиці, розпочинаючи з 2003-2004 років, реалізувати здорові амбіції молодого колективу, який зумів крім видання газети, серії книг, журналів налагодити тісну співпрацю з колегами цивільних телерадіокомпаній та друкованих ЗМІ - від регіональних до центральних.

Першого грудня 2005 року Міністром оборони України прийнято рішення про проведення на базі газети «Крила України» експерименту - пілотного проекту - започаткувати формат редакційно-інформаційного агентства. Це був перший досвід тісної співпраці військових журналістів із цивільними колегами як медійників.

У 2007 році творчий колектив внаслідок реорганізаційних заходів перейшов до складу регіонального медіа-центру Міністерства оборони України у місті Вінниця, а сама газета видавалась на громадських засадах, продовжуючи висвітлювати актуальні питання життєдіяльності Повітряних Сил ЗС України.

Протягом 2007-2009 років газета «Крила України» регулярно надходила в усі військові частини Повітряних Сил за кошти індивідуальних передплатників-військовослужбовців Повітряних Сил. Міжнародний досвід функціонування військових структур Великобританії,США,Польщі,країн СНД, що пройшли етап реформування, вказує на необхідність нарощування інформаційної підтримки військ шляхом утримання військових засобів масової інформації, засновником яких є Міністерство оборони.

Зважаючи на вищезазначене та відповідно до директиви Міністра оборони України від 24 листопада 2009 року,на базі вінницького регіонального медіа-центру Міністерства оборони України відновлено діяльність Друкованого органу Міністерства оборони України «Крила України» в кількості 17 чоловік.

Періодичність виходу газети - раз на тиждень на 16 сторінках у форматі А-3, всього 52 випуски на рік.На сьогодні газета залишається єдиним авіаційним виданням в Україні.

Висвітлюється бойова підготовка й життєдіяльність, новини не лише Повітряних Сил, а й братів по зброї - морської та армійської авіації, ППО Сухопутних військ, авіації Державної прикордонної служби України, МВС та МНС.

 

 

Підписка на газету «Крила України»

Видання можна передплатити на будь-який термін у всіх відділеннях зв'язку.

У каталозі видань України на 2011 рік передплатний індекс - 22242 на сторінці 40.

Оплата здійснюється платіжним дорученням (для колективних передплатників) та поштовим переказом (для індивідуальних передплатників).

Вартість одного примірника — 4 грн. 15 коп.

 

 

Издания