проект gazzzeta.com продается. Зарегестрированна ТМ.

Издательства

Сільські вісті, ПП
Телефон: (044) 454-86-32
Адрес: Украина, Киевская обл., г. Киев, просп. Перемоги, 50
Сайт: http://www.silskivisti.kiev.ua
Е-Mail: email адрес

Об издании:
Газета "Сільські вісті" — загальнополітичне видання, газета захисту інтересів селян України.

Будьмо разом!
З повагою — сільськовістяни.
Дорогі друзі!
От і відверстав свій широкий шлях рік Старий. Рік справджених і несправджених сподівань, рік щедрих урожаїв і тривожних надій.
Селяни від природи наділені особливим відчуттям пульсу Часу, а село справіку є барометром, який найточніше вказує на погоду в державі.
Якою ця погода була і буде, українці дізнаються найперше зі сторінок одного з найстарших в Україні періодичних видань — газети «Сільські вісті». У свою чергу, ми, сільськовістяни, намагалися точно і неупереджено записувати показання справді народного барометра. А творчим дороговказом для нас завжди була незаперечна істина: хліб і до хліба дають народові не парламентарі, не політики, не глави урядів, не президенти, а люди, котрі найближче до землі.
Пам’ятаймо те, що «Сільські вісті» — не рупор, не трибуна тієї чи іншої політичної сили, партії чи чергового «месії», а газета захисту інтересів селян України. Що це не декларація, свідчать численні листи до редакції, а також кількість передплатників, яких, порівняно з минулим роком, побільшало. Якщо ж зважити на те, що кожен примірник «Сільських вістей» читають 3-5 осіб, то друзів у нас близько мільйона! А це — неупереджений і неспростовний показник читацької довіри та поваги до видання. Ми, всі, хто причетний до творення «Сільських вістей», щиро вдячні за всенародне визнання, а Вашою довірою і повагою будемо, як і досі, дорожити.

Газета заснована в березні 1920р.
Свідоцтво про реєстрацію
КВ №12125-1009ПР від 25.12.06 р
ПП «Сільські вісті»

Редакційна колегія:
СПОДАРЕНКО В.І. — директор;
ГРУЗІН В.Д. — головний редактор

Издания